Modny manicure 2022 jest bardzo różnorodny. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki minimalizmu i klasyki, jak i te, które uwielbiają eksperymenty i odważne stylizacje. Szalenie modny jest nadal french manicure, ale tym razem będziemy mogły go oglądać w wielu odsłonach. Świetnie radzi sobie także matowy, jak również w stylu lat 2000.

Modny manicure 2022 – french manicure na różne sposoby

French manicure jest nadal w bardzo na topie, ale tym razem możemy go oglądać w wielu różnych odsłonach. Nie musimy więc ograniczać się do klasycznej białej linii, ale nieco urozmaicić podejście do tematu. Oznacza to, że możemy śmiało eksperymentować z różnymi odcieniami, ale cały czas pozostając w konwencji klasycznego french manicure. Można więc stawiać zarówno na kolor, jak i różnej maści zdobienia. To od nas zależy jak daleko pójdziemy w naszej wyobraźni, poczuciu smaku oraz tego, na jakie kolory mamy aktualnie ochotę.

Niebieski manicure – trendy w manicure 2022

Kolor niebieski zawładnął wyobraźnią manicurzystek na całym świecie. W trendach utrzymują się zwłaszcza jego głębokie odcienie przywodzące na myśl energetyczny granat. Świetnie w roli bazy odnajduje się także baby blue, ale także różnego rodzaju jasne odcienie błękitu. Nie bójmy się także łączyć go z różnej maści odcieniami, ponieważ niebieski można bardzo dobrze wyeksponować.

Trendy w manicure 2022 – ciemne kolory

Jednym z najmodniejszych odcieni jest przywodzący na myśl gorącą czekoladę. Do łask wkracza znów ciemna czerwień, jak również po prostu czerń. Wszystkie ciemne odcienie są bardzo na topie, podkreślą nawet najbardziej nudną stylizację. Stanowią idealne połączenie z jasnymi barwami, ale także mieniącymi się tysiącem barw. Warto postawić na takie, które dodadzą szyku, czyli na przykład złotem oraz srebrem. Nie bójmy się kontrastów, ale pamiętajmy jednak o tym, że im ciemniejsza barwa, tym bardziej stawiamy na najnowsze trendy.

Metaliczny manicure – modne paznokcie 2022

Nie słabnie także zainteresowanie metalicznym manicure. To sprawia, że na pewno nie możemy mówić, że jest w nim jakkolwiek nudno. Ma się błyszczeć i to jest bardzo ważna kwestia. Wszelkiej maści odcienie srebra są jak najbardziej pożądane. Jak we wszystkim warto jednak zachować także tu zdrowy umiar, aby mieć pewność, że nie przesadziliśmy z podążaniem za trendami. Jeśli już metaliczny manicure to raczej bez zdobień i wszelkiej maści wzornictwa z brokatem.

Dodaj komentarz