Rozwój medycyny estetycznej sprawia, że na rynku stale pojawiają się nowe rozwiązania, które pozwalają poprawić swoją prezencję. Wiele osób chce przede wszystkim wpłynąć na wygląd skóry. Pomagają w tym nowoczesne zabiegi, które pozwalają zregenerować skórę w każdym miejscu, nadać jej kolorów oraz podnieść jej sprężystość. W efekcie skóra stanie się nawilżona, odżywiona i zdrowsza. Będzie wyglądała o wiele lat młodziej i można będzie cieszyć się o wiele lepszym wyglądem.

Na czym polega i jak przebiega zabieg?

Sam zabieg znany jest również pod nazwą mezoterapia mikroigłowa. Polega na wykonaniu na skórze wielu nakłuć, dzięki którym możliwe jest pobudzenie włókien kolagenowych oraz elastyny. Samo urządzenie wykorzystywane do zabiegu pozwala wykonać około 20 mikroskopijnych nakłuć w ciągu sekundy. Z pomocą igieł pod skórę wprowadzane są także liczne substancje odżywcze, które poprawiają jej regenerację. Sam zabieg nie należy do bardzo bolesnych i realizowany jest z użyciem przeznaczonego do tego urządzenia, które bardzo sprawnie wykonuje nakłucia.

Korzyści z wybrania się na zabieg

Klinika medycyny estetycznej i dermatologii RENEW Chlinic wykonuje dermapen w profesjonalny sposób. Dzięki temu przedsiębiorstwo gwarantuje uzyskanie znakomitych efektów związanych z zabiegiem. Dodatkowo w trosce o komfort pacjentów dokładane są wszelkie starania do tego, aby każda z osób poddająca się zabiegowi mogła poczuć się bardzo komfortowo i miała możliwość zrelaksowania się w trakcie wykonywania nakłuć. Dermapen w Białymstoku to zabieg skierowany przede wszystkim do osób, które pragną dłużej zachować młody wygląd i świetną prezencję skóry. Zabieg jest w stanie zniwelować zmarszczki, blizny potrądzikowe, przebarwienia na skórze czy cienie pod oczami. Już jednorazowe wybranie się na dermapen pozwala osiągnąć znakomite rezultaty i cieszyć się o wiele lepszym wyglądem skóry twarzy. Jak najbardziej warto zatem zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnych klinik, które oferują tego rodzaju usługi.

Dodaj komentarz