Choć po sezonie wakacyjnym zazwyczaj czujemy się wypoczęci i zrelaksowani, to nasza skóra właśnie teraz domaga się regeneracji. Promienie słoneczne, suche powietrze, klimatyzacja, mają negatywny wpływ na delikatną skórę twarzy, która przed okresem jesienno-zimowym potrzebuje dogłębnego nawilżenia i odżywienia. Sposoby na skuteczną dwukierunkową pielęgnację cery zna Herbapol Polana. Naturalne maseczki, sera oraz esencje przywrócą skórze zdrowy i piękny wygląd.

Pamiętaj o skórze każdego dnia

Skóra (zwłaszcza twarzy, szyi i dekoltu) kocha regularność. Dlatego tak ważne jest niezapominanie o demakijażu i kilkuetapowej pielęgnacji. Jesienią, przy niższych temperaturach, skóra potrzebuje dogłębnego nawilżenia i regeneracji, które zapewnią jej odpowiednio dobrane, działające holistycznie produkty naturalne, dbające o skórę od wewnątrz i od zewnątrz. Herbapol Polana sięga do źródeł i czerpie z różnorodnego bogactwa świata botaniki, tworząc receptury np. na bazie ekstraktu z czerwonej koniczyny, zwanej rośliną kobiet. Składnik ten jest naturalnym SPF-em, który koi, regeneruje i pielęgnuje cerę. Działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie, kompleksowo chroniąc skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Kompozycje wszystkich produktów Herbapol Polana, zarówno te do pielęgnacji od zewnątrz, jak i od wewnątrz, powstały na bazie tej wyjątkowej rośliny. Dodatkowo zostały wzbogacone o ekstrakty m.in. z chabra bławatka, maku lekarskiego czy stokrotki pospolitej, które zapewniają skórze doskonały, witalny wygląd i gruntowne odżywienie.

To, co najlepsze dla Twojej skóry!

Każda skóra po lecie potrzebuje nawilżenia i regeneracji, ale są to zalecenia uniwersalne. Tymczasem najlepsza i właściwa pielęgnacja to taka, która jest dobrana do indywidualnych potrzeb. Taka, która oprócz nawilżenia zapewni cerze mieszanej i tłustej odpowiednią kontrolę wydzielania sebum, a skórze wrażliwej czy naczyniowej – ukojenie i łagodną redukcję rumieńców. Herbapol Polana, dzięki połączeniu doświadczeń laboratoryjnych z bogatą wiedzą na temat roślin, ziół i nowoczesnych składników aktywnych, komponuje naturalne, wegańskie preparaty odpowiednie dla każdego rodzaju cery. Dzięki temu, niezależnie od potrzeb, każdy może  skorzystać z genialnych właściwości wybranych roślin i ziół, kompleksowo pielęgnujących różne typy cery.

Dodaj komentarz