Pielęgnacja i dbanie o skórę nie ma daty ważności. Każda kobieta, niezależnie od wieku i rodzaju cery, powinna dbać o kondycję swojej skóry. Odpowiednie nawilżenie, regeneracja, rewitalizacja – dla zdrowia i pięknego wyglądu codzienne rytuały pielęgnacyjne są niezwykle istotne. Nieważne ile masz lat i jakie są Twoje potrzeby – z Polaną w naturalny, skuteczny i dwukierunkowy sposób zadbasz o skórę!

Na każdym etapie życia cera oczekuje innych składników kosmetycznych, służą jej inne rytuały pielęgnacyjne. Dotyczy to zwłaszcza delikatnej i poddawanej wpływom czynników zewnętrznych skóry twarzy, szyi i dekoltu. Upływ czasu, dieta, stres, zanieczyszczenia, makijaż… kondycja naszej cery uzależniona jest od wielu elementów. Jednym z nich jest pielęgnacja – jeśli postawimy na tę właściwą, odpowiednią dla naszego wieku i typu skóry, możemy osiągnąć doskonałe efekty. Jędrna, rozświetlona, nawilżona i gładka skóra to marzenie, które jest w zasięgu ręki, niezależnie od wieku!

Młoda skóra potrzebuje przede wszystkim nawilżenia, oczyszczenia, redukcji niedoskonałości i łagodnej, ale skutecznej kontroli wydzielanego sebum. Pielęgnacja skóry kobiety dojrzałej powinna łączyć w sobie dogłębne nawilżenie i  rewitalizację z działaniem regenerującym skórę i odbudowującym komórki zniszczone m.in. przez czynniki zewnętrzne, tj. jak urbanizacja-klimatyzacja, promieniowanie ekranów, zanieczyszczenie środowiska, smog , stres, oraz wewnętrzne, tj. wysoko przetworzone produkty, choroby cywilizacyjne. Dojrzała cera od kosmetyków oczekuje przede wszystkim rewitalizacji, przywrócenia jędrności i elastyczności skóry, w której włókna kolagenowe ulegają osłabieniu.

Pielęgnacja dziś i jutro

Niezależnie, na jakim etapie jesteś dziś, kosmetyki naturalne Herbapol Polana pomogą Ci zadbać o piękną skórę. Dopasuj preparaty do swoich potrzeb, wybierając jedną z linii – Nawilżanie, Odmładzanie lub Rewitalizacja. Podstawą wszystkich produktów Herbapol Polana jest ekstrakt z czerwonej koniczyny, który zapewnia skórze promienny i odmłodzony wygląd, oraz bogate wskładniki aktywne wyciągi z roślin oraz ziół, które zadbają o Twoją skórę skutecznie i kompleksowo.

O skórę warto dbać nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. W tym pomocne mogą okazać się suplementy – esencje od Herbapol Polana z koenzymem Q10, kwasem hialuronowym lub kolagenem.

Piękno nie zna wieku – pielęgnuj skórę i dbaj o nią na co dzień, a ona odwdzięczy Ci się promiennym i zdrowym wyglądem!

Dodaj komentarz