Aranżowanie wnętrza łazienki nie jest łatwą sprawą. Jest to pomieszczenie najczęściej wyposażone we wszystkie możliwe instalacje, do tego należy dodać płytki, ceramikę sanitarną, armaturę, sprzęt AGD. Pogodzenie tego wszystkiego i stworzenie spójnego wnętrza wymaga przemyślanych decyzji. Meble na wymiar to często rozwiązanie, które pomaga w pełni wykorzystać potencjał pomieszczenia.


Łazienka to miejsce, które wymaga przemyślanych decyzji. Już błąd na etapie projektowania instalacji może sprawić, że korzystanie z pomieszczenia nie będzie miało nic wspólnego z komfortem. Do tego należy dodać jeszcze cały szereg decyzji, które musimy podjąć, a które mają doprowadzić do uzyskania wnętrza wygodnego i estetycznego.

W pewnym momencie staniemy przed koniecznością wyboru mebli. Na rynku mamy ogromną paletę możliwości, meble na wymiar, gotowe, z marketu, wykonywane z innych materiałów, np. z palet lub skrzyń. Producenci gwarantują nam praktycznie nieograniczony wybór, od nas zależy, co wybierzemy. Na pewno meble muszą pozwolić uzyskać charakter wnętrza, jednocześnie ułatwić korzystanie z łazienki.

Zobacz także: https://epbf.pl/gdzie-szukac-mebli-na-wymiar/

Na wymiar

Łazienki w domach albo w mieszkaniach mogą mieć różne wymiary oraz różnie rozmieszczone ściany oraz instalacje. Do tego trzeba zadecydowanie dopasować meble. Współpraca z doświadczoną stolarnią, firmą, która zaprojektuje meble, pomoże dobrać materiały, wykonana meble, przywiezie oraz zamontuje będzie na wagę złota. W ogromnej większości przypadków meble wykonywane na wymiar, będą o wiele lepszym rozwiązaniem, niż meble marketowe.

Możliwość dopasowania mebli do kształtu pomieszczenia

Doświadczony stolarz bezpośrednio na miejscu dokona pomiarów oraz zaproponuje taką formę mebli, która będzie po pierwsze dopasowana do wymiarów wnętrza, po drugie do rozkładu instalacji, po trzecie do aranżacji. Dzięki meblom na wymiar dopasujemy wyposażenie praktycznie co do milimetra i nie będziemy mieli problemów chociażby z nieestetycznymi lukami, wolnymi przestrzeniami, powierzchnią przy zabudowach.

Zwiększymy maksymalnie przestrzeń do magazynowania, będziemy mogli zaprojektować takie meble, dzięki którym sprawnie i estetycznie przechowamy wszystkie rzeczy. Dobrym przykładem takich mebli są chociażby te, które można zamontować w łazience ze skosami, licznymi zabudowami, szafki wykonywane do samej góry, dzięki którym również unikniemy częstego ścierania kurzy.

Dodaj komentarz