Już mi niosą suknie z welonem, czyli najlepsze zabiegi dla przyszłej panny młodej

Twój Ślub już za kilka dni? Szukasz sposobu na szybkie odżywienie skóry i przygotowanie jej do wykonania pięknego i trwałego makijażu ślubnego? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Poniżej, przedstawiamy top 3 zabiegi upiększające cerę przed ślubem.

PROFACIAL MAX

PROFACIAL MAX jest zabiegiem gwarantującym głębokie oczyszczenie skóry na wielu płaszczyznach. Łączy 4 technologie – Peeling Wodny, Lifting jonowy, Multipolarną falę radiową oraz Ultradźwięki.

Po całym zabiegu skóra staje się wyraźnie oczyszczona, nawilżona i bardziej promienna, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

INTRACEUTICALS

Intraceuticals to unikalny zabieg pielęgnujący skórę, gwarantujący natychmiastowy efekt liftingu, wypełnienia i poprawy rysów twarzy. Intraceuticals zapewnia doskonałe nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach, dzięki czemu zyskuje młodszy, zdrowy, promienny wygląd.

GENEO NEOBRIGHT

Geneo NeoBright polega na delikatnym złuszczaniu mechanicznym i chemicznym zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianiu silnie skoncentrowanych składników rewitalizujących. Geneo jest to zabieg, który daje natychmiastowy efekt odżywionej i promiennej skóry.

Wieczór panieński

Pozostając w temacie przygotowań do ślubu, nie sposób nie wspomnieć o Wieczorze Panieńskim, który jest zwieńczeniem przygotowań Panny Młodej w postaci symbolicznego wieczoru z najbliższymi Przyjaciółkami. Sposobów świętowania jest wiele: wspólny wypad na weekend, wieczór w klubie tanecznym lub spotkanie w kobiecym gronie w domowym zaciszu.

Dodaj komentarz