Moda jasno pokazuje, że nie warto jest szybko żegnać się z modelami torebek. Są takie, które pozostaną z nami na lata. Sezon wiosna-lato 2022 to właśnie takie postawienie na sprawdzone torebki, ale nie oznacza to, że będzie wiać nudą. Projektanci zadbali o to, aby obok sztampowych modeli pojawiły się takie, które zadowolą najbardziej wymagające miłośniczki przełamywania stereotypów.

Modne torby damskie wiosna-lato 2022 – postaw na wzory i nadruki

Wzory i nadruki na torbach to już niemalże standard. Modne są zarówno te, które zdobione są szachownicą czy też innym printem, jak również takie na których pojawia się jakieś hasło, złota myśl czy też śmieszny cytat. Do łask wkradają się także kwiatki, a w najlepszym wydaniu lansowanym przez projektantów – stokrotki. To właśnie one zdobią modele z najlepszych domów mody i na pewno nie można o nich powiedzieć, że są zarezerwowane wyłącznie casualowym stylizacjom. Kolekcje największych nazwisk pokazują, że świetnie radzą sobie także z wieczorowymi dekorami, sukniami czy też garniturami. Nie bójmy się więc odrobiny stylizacyjnego szaleństwa – w tym sezonie jest ono wręcz wskazane.

Modne torby 2022 – przeszycia oraz frędzle

Torby z frędzlami święciły triumfy kilka lat temu, a teraz wracają ze zdwojoną siłą. I nie chodzi tylko o modele przywodzące na myśl styl boho. Świetnie sprawdzą się także torebki, które w roli głównej mają przeszycia. Nie chodzi jednak tutaj o nitki, ale o coś zupełnie innego, a mianowicie cieniutkie paski skóry. To właśnie one zawładnęły wyobraźnią projektantów. Pojawiają się niemalże wszędzie i to nie bez powodu. Modele zdobione właśnie w ten sposób są nieoczywiste, zachęcają do odważnych połączeń w stylizacjach, ale także kłaniają się minimalizmowi. Zestawione z nim urozmaicają garderobę i stają się taką stylizacyjną przysłowiową wisienką na torcie.

Wakacyjne shopperki – hit w modnych torbach 2022

Shopperki nie schodzą z podium trendów, które pojawiają się niemalże co roku. Dla tych co tęsknią za wakacjami proponowane są modele, które przywodzą na myśl wiklinowe kosze czy też zdobione marynarskim printem. Te najczęściej pojawiają się w towarzystwie grubego sznurka albo też skórzanej rączki. Mogą ozdobić zarówno stylizację która jest dedykowana wyjściu z przyjaciółką, ale także takiej w której chcemy się pojawić na randce. Także naprawdę mamy w czym wybierać, sęk w tym, aby w odpowiedni sposób wykorzystać potencjał, jaki mają w sobie tego rodzaju modele.

Dodaj komentarz