Projektanci w temacie modnych butów damskich 2022 stawiają na różnorodność. Coś dla siebie znajdą więc zarówno miłośniczki nieśmiertelnej klasyki gatunku, jak i te, które nie do końca lubią, kiedy w ich szafie jest to, co noszą wszyscy, coś, co nie wyróżnia się z tłumu. Buty jak wiadomo mogą być stylizacyjną wisienką na torcie i nadać charakteru nawet najbardziej sztampowej stylizacji stąd też warto stawiać na modele, które mogą nas zdefiniować. Jakie propozycje są w najnowszych trendach? Sprawdźmy.

Modne buty 2022 – postaw na kowbojki

Kowbojki w nadchodzących miesiącach będą szalenie modne. O ile w poprzednich także były wysoko w trendach, o tyle w najbliższym czasie z powodzeniem można powiedzieć, że będą święciły triumfy. Nic dziwnego. Ten model jest bardzo uniwersalny. Świetnie sprawdzi się w zestawieniu zarówno z garniturem, jak i dżinsami czy też sukienką. Można śmiało postawić na nie kiedy wychodzimy do kina, jak i na randkę czy też spotkanie biznesowe. Pamiętajmy jednak o tym, że najbardziej na topie są kowbojki absolutnie w klasycznym wydaniu. Dobrze więc stawiać na neutralne kolory, ale nie bójmy się takich rozwiązań śliwka czy też błyszczące, połyskujące wzory.

Baleriny – modne buty damskie 2022

Kiedy moda niemalże zupełnie zapomniała o balerinach rok 2022 pokazuje, że absolutnie nie można tego zrobić. Niegdyś nie schodziły z wybiegów światowej sławy projektantów, dziś znów się na nie wkradły. Nic dziwnego. Ten model można idealnie wykorzystać zarówno do eleganckich stylizacji, jak i codziennych. Doskonale wpisuje się w potrzeby kobiet, które kochają minimalizm, jak i wygodę. Można jednak znaleźć modele balerin, które są bardzo eleganckie i dodadzą animuszu nawet bardzo wytwornym stylizacjom. Wszystko kwestia tego, na jakie rozwiązania się zdecydujemy.

Nosek w szpic – modne buty damskie 2022

Wydłużone noski w szpic są już niemalże prehistorią, ale rok 2022 pokazuje, że nie można ich absolutnie tak traktować. Ten model butów wraca do łask ze zdwojoną siłą i nie jest zarezerwowany wyłącznie dla wysokich kobiet. Projektanci pokazują, że mogą śmiało po nie sięgać nawet posiadaczki małych stóp i niewielkiego wzrostu. Wszystko jest kwestią podejścia do tematu i zestawienia z odpowiednią stylizacją.

Jak widać, trendy zmieniają się bardzo szybko, potrafią przyzwyczajać do danych modeli, ale i zaskakiwać. Rok 2022 pokazuje, że projektanci mocno postawili na ten drugi aspekt.

Dodaj komentarz