Poczucie bycia sexowną jest dziś potrzebne każdej kobiecie. Nie trzeba odsłaniać ciała kusymi strojami, aby czuć się naprawdę dobrze. Podstawa to odpowiednia pielęgnacja skóry i dbanie o piękny, zarówno codzienny, jak i wyjściowy komplet bielizny. Sexowne pończochy to coś, co powinna mieć w swojej szafie naprawdę każda kobieta.

Z czego powinny być zrobione sexowne pończochy?

Nie od dziś wiadomo, że poczucie pewności siebie można zbudować przede wszystkim na swoim komforcie. Aby każdego dnia czuć się w swojej skórze dobrze, warto dobrać coś, co ją dobrze otuli. W ofercie sklepów dostępne są dziś zazwyczaj sexowne pończochy nylonowe lub z dodatkiem lycry. Obie opcje są dobre, jednak warto znać podstawowe różnice między nimi. Nylon jest włóknem bardzo wytrzymałym, lekkim i delikatnym w dotyku, doskonałym do produkcji bielizny, jednak nierozciągliwym. Dobrze dopasuje się do ciała, jednakże warto, aby w pończochach z niego wytworzonych był dodatek, na przykład elastanu. Lycra to również sztuczne włókno, jednakże rozciągliwe, dzięki czemu dopasowanie i wygoda są bardziej odczuwalne w przypadku pończoch. Sexowne pończochy z lycrą są mniej delikatne od tych nylonowych, jednak ostateczna decyzja jest przede wszystkim kwestią konkretnego gustu.

Na jakie modele sexownych pończoch warto zwracać uwagę?

Na rynku dostępna jest mnogość modeli pończoch, dlatego w kwestii ich wyboru warto kierować się przede wszystkim ich jakością oraz stylem, który odzwierciedla nasze potrzeby i upodobania. Pończochy są dostępne w klasycznej wersji, przy czym różnią się między sobą rozmiarem, rodzajem materiału, jego grubością i oczywiście odcieniem. Na sklepowych półkach znajdziemy również kabaretki, pończochy wykańczane manszetą z koronki, czy też odważniejsze wersje z dodatkiem lateksu. Warto zwrócić uwagę również na modele z charakterystycznym szwem z tyłu, który optycznie wysmukla nogę. W przypadku pończoch warto mieć w szafie zarówno sexowne pończochy do pasa, jak i samonośne sexowne pończochy, które również mają dużą ilość zwolenniczek ze względu na ogromną wygodę i szybkość zakładania. Pończochy do pasa gwarantują wygodę, jednak trzeba dopasować do nich dobrej jakości pas do pończoch. Nie ma nic bardziej kobiecego, niż koronkowy, przylegający do ciała pas trzymający sexowne pończochy. Warto korzystać z niego, chociażby dla własnej przyjemności.

Jak i gdzie nosić sexowne ponczochy?

Noszenie sexownych pończoch nie wymaga specjalnej okazji. Dobrze dopasowany pas do pończoch lub wysokiej jakości pończochy samonośne sprawią, że każda, nawet codzienna stylizacja będzie kompletna. Pończochy warto zakładać zawsze, gdy mamy na sobie spódnicę lub sukienkę, a na zewnątrz panuje nieco niższa temperatura, niż ta, która rozpieszcza nas latem. Dopasowane rozmiarowo i pod kątem stylu świetnie podkreślą outfit, dodatkowo dodając kobiecie tak pożądanej pewności siebie. Pończochy mogą być zestawiane z dowolnym obuwiem i są dobre na każdą pogodę. Wystarczy dopasować takie, które będą do nas pasować zarówno kolorem, jak i grubością oraz elastycznością włókien.

Sexowne pończochy to tak naprawdę wszystkie modele, które nosimy na co dzień i na wyjścia, ponieważ ta część garderoby sama w sobie jest bardzo kobieca. Warto mieć w szafie przynajmniej kilka modeli, które będą w stanie poprawić nam nastrój w każdy, nawet bardzo pochmurny dzień.

Dodaj komentarz