Pralki ładowane od przodu są chętnie wybierane przez klientów. Okazuje się, że to jedne z najciekawszych rozwiązań, które dają nam komfort w codziennym życiu. Każdy model różni się między sobą użytecznością i wygodą, dlatego trzeba dokładnie przemyśleć zakup. Przyjrzyjmy się temu, jakie są najlepsze pralki ładowane od przodu. Jak dokonać wyboru? Czym cechują się poszczególne modele? O czym warto wiedzieć?

Pralka ładowana od przodu

Jeśli nie mamy zbyt wiele miejsca w kuchni lub łazience, warto postawić na pralkę wąską. Zajmuje nie tylko mało miejsca, lecz także dzięki drzwiczkom z przodu pozwala pomieścić wiele rzeczy. Pojemna pralka jest równoznaczna z oszczędnością czasu i kosztów. Aktualnie na rynku znajdziemy wiele propozycji, które spełnią nasze oczekiwania. Dlaczego warto wybrać pralki ładowane od przodu? Taka opcja gustownie się prezentuje i daje wiele możliwości podczas prania. Może pomieścić wiele ciuchów, dlatego jest chętnie wybierana przez duże rodziny. Plusem jest także szeroki asortyment na rynku.

Electrolux EW6S326SPI PerfectCare

Pierwszą propozycją jest model Electrolux EW6S326SPI PerfectCare. Czym wyróżnia się to urządzenie? Przede wszystkim ma niewielkie wymiary, dlatego zmieści się w każdej łazience. Poza tym można liczyć na sporą pojemność – 6kg. Sprzęt odznacza się energooszczędnością. Na 100 cykli zużywa ok. 65 kWh. Nie bez znaczenia jest rewolucyjna technologia, która dostosowuje czas trwania cyklu do wagi prania. Ponadto, warto mieć na uwadze program antyalergiczny. Pozwala całkowicie zdezynfekować odzież z użyciem pary wodnej i specjalnego programu do prania. Pralka doskonale zadba o każdą tkaninę. Nasze ubrania dzięki temu są pachnące i miękkie. Najważniejsze atuty urządzenia to:

  • szybki czas prania,
  • niewielkie wymiary,
  • nowinki technologiczne,
  • cichy silnik inwerterowy,
  • niskie zużycie prądu,
  • niskie zużycie wody,
  • najwyższa klasa wirowania itp.

Liczne zalety zachęcają do wyboru tej nowoczesnej pralki Electrolux.

Electrolux EW6S426BPI

To kolejna wąska pralka, która odznacza się funkcjonalnością i stylem. Posiada bęben o pojemności do 6 kg, dając nam wygodę. Nie zapominajmy o kompaktowych wymiarach, które oszczędzają miejsce. Ten wybór jest doskonały do małego wnętrza. Użytkownicy doceniają fakt, że sprzęt odznacza się energooszczędnością. Pralka ładowana od przodu posiada innowacyjny silnik inwerterowy. Zużywa zatem minimalną ilość energii niezbędnej do efektywnego działania. Cicha praca w żaden sposób nie wpłynie na nasz komfort. Udogodnieniem są liczne programy, takie jak program antyalergiczny, prawnie wstępne, program dziecięcy, sport, szybki, wełna, syntetyki itp. Producent oferuje system równomiernego rozprowadzania płynu zmiękczającego.

Candy Smart CS34 1052DE/2-Suktu

Następna ładowaną pralką od przodu jest model Candy Smart CS34 1052DE/2-S. Wymiary tego urządzenia są kompaktowe i wygodne dla domowników. Sprzęt zmieści się nawet w najmniejszej łazience. Pojemność wynosi tutaj 5 kg, co jest dobrym wyborem dla pary lub dla singla. Możemy liczyć na niskie zużycie energii elektrycznej. Przeczytaj przegląd najlepszych pralek ładowanych od przodu. Co jeszcze jest istotne? Nie bez znaczenia są nowoczesne technologie, które ułatwiają codzienne pranie.

Jak widać, istnieje wiele propozycji pralek ładowanych od przodu, które doskonale spełnią nasze oczekiwania. Ostateczny wybór jest zależny od oczekiwań użytkownika i ilości domowników. Producenci cały czas poszerzają ofertę, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz