Miesiąc mody pokazał nowy, odważny świat cyfrowych przedsiębiorstw, od wydań Insta, po pokazy na żywo, pomysłowe filmy, rozmowy tytanów branży w YouTube i osobiście zdystansowane wybiegi. To projektanci dostosowywali się do chwili, a pomysł ten przełożył się bezpośrednio na kolekcje. Chcesz się wyróżniać w wyrazistych płaszczach? Pokazać chłód w dużym dżinsie? Zamienić spodnie dresowe na chino? Spokojnie – stare zasady już nie obowiązują. Zobacz, co założysz na na wiosnę w tym roku. Ten przegląd trendów odświeży całe Twoje spojrzenie na modne ubieranie się.

Trencz

Dobry jakościowo trencz to coś co zdecydowanie jest najlepszym rozwiązaniem na wiosnę. Płaszcze na wiosnę mogą opierać się na idei klasyki, ale nie są typowym ubraniem z pasami. Od dramatycznych klap po ciekawe rozcięcia, obniżone talie i odważne rękawy, wydaje się, że możesz mieć swój trencz i podkreślić w ten sposób wyrazisty charakter stylizacji.

Koszule / kamizelki oversizowe zapinane na guziki

Oversizowe koszule to rozwiązanie które często określa się jako za duże koszule : „koszula męża”, „koszula taty” lub „pożyczona od chłopców”. Niech twój podwójny XL będzie twój i tylko twój. Wygląd opiera się na falujących sylwetkach, które czerpią inspirację ze standardowych topinów w jasnych odcieniach różu i pomarańczy, udekorowanych jako sukienki, pokazane jako wyjątkowo długie i bardzo szerokie lub z proporcjami, które po prostu sprawiają, że wyglądasz ciekawie.

Wiosenne kolory i wzory

Jak kwitnie Twój ogród? Pokaż to! Odważniejsza, jaśniejsza i bardziej efektowna kreacja wydaje się być jedyną drogą naprzód na wiosnę. Projektanci z pewnością nie są tutaj dla więdnięcia stokrotek; zamiast tego wprowadzają motywy kwiatowe w słonecznych żółciach, na sukienkach z neonowych tulipanów i na galowych sukniach balowych w odcieniach różu tak rozżarzonych, że będziesz potrzebować okularów, aby na nie spojrzeć.

Sportowi maniacy

Nigdy nie myśleliśmy, że tak mocno upadniemy dla sportowego elementu, takiego jak wiatrówka. Ale cuda nigdy się nie kończą, gdy koncepcja trafia we właściwe ręce, a etos ma charakter atletyczny. Oferowane w podstawowych kolorach, czerni i bieli; w bardzo długich, przyciętych, skurczonych i powiększonych wersjach – każdy znajdzie coś dla siebie.

Odcienie khaki

Połącz wszystkie swoje ulubione stylizacje dżinsowe z jaśniejszymi odcieniami khaki. Jasnobrązowy materiał bawełniany, chinosy z domu, często zarezerwowane dla chłopców z liceum i tatusiów z przedmieścia, zyskują modę w dużych, niedbałych ujęciach w połączeniu z uber-kobiecymi topami portretowymi, dopasowanymi blezerami, kamizelkami i większą liczbą cekinów, niż można by się spodziewać .

Podkreślone ramiona

To, co zaczęło się jako ukłon w stronę lat 80., zaczęło żyć własnym życiem, a niedawne zbiory wyróżniających się ramion stały się mniej związane z powrotem do przeszłości, a bardziej z osiągnięciem własnego stylu. Uważaj jednak po dzięki niezbyt subtelnym daszkom, baraninowemu rękawowi, pelerynie, niezbyt prostym T-shirtom i chwilom z origami, te duże ramiona nie pasują do wszystkich.

About redakcja

administrator

Dodaj komentarz